5. Chintamani
Chintamani6.30 am
K3 Police station6.33
Razack Garden 6:35
MMDA 6:38
MMDA Bus Depot 6:40
Vallavan Hotel 6:43
SAF Games Village 6:48
via - Non Stop
Madhuravoil, Poonamallee Bye Pass.
College campus7.40 am