5. Chintamani
Chintamani6.35 am
K3 Police station6.38
Razack Garden 6:40
MMDA 6:43
MMDA Bus Depot 6:45
Vallavan Hotel 6:48
SAF Games Village 6:53
via - Non Stop
Madhuravoil, Poonamallee Bye Pass.
College campus7.40 am