14 Minjur
Minjur Bus stand5.30 am
Pattamandhiri5.40
Gounderpalayam5.45
Kondakarai 5.50
Napalayam 5.55
Manali New Town
Manali Market6.05
Mathur6.10
Veterinary college6.12
Arul nagar6.15
Madhavaram Bus Stand6.20
Thabal Petti6.25
Moolakadai6.30
kanakan Chathiram6.35
Kalpana Lamps 6.36
via - Non Stop Tambaram Express highway, Poonamallee Bye Pass.
College campus7.40 am